Zastávka pro kombajn

15. května 2011 v 10:32 | Cherri |  ♥ Deníček
Chce se mi šít, chce se mi tvořit, chce se mi plakat, chce se mi smát a zabíjet (a přitom se smát!!).
Juchů!
Aha?

Mám takových nápadů, co s volným časem. Takových plánů, co bych si chtěla vyrobit (a taky že vyrobím!!). Ale žádné peníze A hlavně co je problém. Sice mám fůru nápadů na volný čas, ale aha!, já ho moc nemáám blbec, no..

Hmm, možná bych mohla vysvětlit název článku.. To jsme takle jely se sestrou k babičce, když autobus zastavil na tramvajové zastávce. Ségra nevnímá, kouká do telefonu se sluchátkama v uších a já jí říkám, hele, stavíme na zastávce pro tramvaj (miluje tramvaje). A protože je celá naše rodina nahluchlá (dobře, asi bychom měli poslouchat hudbu trošku potišeji..), nezeptala se mě ségra na nic jiného, než "Cože? Zastávka pro kombajn?"
... Dobřé, není to vtipný. Ale nám to v tu chvíli přišlo;) Hmm a celá pointa divnýho článku s divným názvem je pryč.. T_T

Mám novou hru! The Sims Medieval (http://en.wikipedia.org/wiki/The_Sims_Medieval). Chtěla jsem si to jen zkusit, jak se to hraje. Zapla jsem si to odpoledne, vypla v noci... :D blbec, vždyť to říkám :D
Je mnohem lepší, než předchozí hry ze série Sims. Vytvoříte si království, v něm monarchu, kněze, kouzelníka, ... A hrajete za ně střídavě - podle toho, jaký úkol si zrovna zvolíte. Jo, hra je založená na systému úkolů.
Hra je plně v angličtině, němčině, italštině a jiných jazicích, v češtině není a ani (dle výrobce) nebude. To rozhodně není problém, i já (neumím moc dobře anglicky, no jo :D:D) tomu bez problémů rozumím :)

Uaahh.. Blah blah.. Kecy v kleci.

A slečno. Přestaň mi rejt do života. Nejsi žádnej korektor, nejsi nic. Jen ubohá pipka, co si trošku víc myslí a ostatní, až na mě, ti to baštěj i s vlascem. Howgh. (věnováno jedné úžasné a miloučké slečně, kterou bezmezně obdivuji a uctívám - pozn. Cherri)

A abych nezapomněla, v anketě si valná většina přála smazání tohoto blogu. A víte, co? Máte smůlu ^^

Cherri♥
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sandie Sandie | Web | 16. května 2011 v 12:32 | Reagovat

Kombajn mi přijde jako vtipný slovo samo o sobě :DD Já zas nemohla pochopit, proč v Hradci jezdí "autobusy s tykadlama" :D
Ty Simsy... ňam ňam ňam *_____* Nemůžu se jich dočkat!! :D

2 Cherri Cherri | E-mail | 16. května 2011 v 13:06 | Reagovat

Přesně :D :D ale problém je, že některým lidem to přijde infantilní ;) asi neznají definici toho slova :D :D
Dočkej času, jako ... však ty víš :D vlastně, kdy je dostaneš závisí jen a jen na tobě :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Optimalizováno pro Google Chrome 17, Mozilla Firefox 10, IE 9 a rozlišení 16:9 / ©Cherri