Srpen 2011

Všechno dobré je pro něco špatné.

18. srpna 2011 v 14:55 | Cherri |  ♥ Deníček
Pondělí, 15. srpna
- "Jak má dneska bejt, Martino?"
- "Já nevim, máma řikala, že hezky."
- "Tak si ten deštnik brát nemam?"
- "Co já vim, chce se ti ho tahat?"
- "Ne, se*u na něj." < ---------- chyba.

Co už moje skříň nepobere aneb CC číslo dvě

10. srpna 2011 v 20:23 | Cherri |  ♥ Hadříky
Žádné okecávky na úvod nebudou, jdeme rovnou na věc :D
Předání je možné v Praze, nebo poslat poštou (k věcem se přidává poštovné) ...
Peníze osobně, nebo na účet.. :D

Čekajíc, až zahřmí

9. srpna 2011 v 9:41 | Cherri |  ♥ Deníček
Včera se konal Pohádkový piknik a já bych v první řadě chtěla poděkovat všem zúčastněným za nervy při čekání na zbytek lidí a chůzi skrze celý Černý Most (jo, hanba mě až fackuje ...).
V depresi z odpoledne a mrtvé spodničky jsem doma vyházela ze skříní všechno, co se dá považovat za lolití, a uklidila hluboko do skříně, ještě za zimní oblečení. Byl to velmi sentimetální okamžik :D
Můj šatník se nyní skládá z několika jeansů, pár triček (a tílek), tří sukní, dvou mikin a jedněch děravých domácích šatů, kterých se odmítám vzdát, i když jsou víc děravé, než látkové :D

Nyní se tedy na nějakou dobu budu prezentovat jako Monika.
Cherri se tímto loučí a odchází na mýtinu, kde slunce krásně hřeje několika slabými paprsky, ulehá tam na mechoví a nechává si zdát o jednorožcích..


Zamyšlení.

4. srpna 2011 v 11:43 | Cherri |  ♥ Deníček
Nějak to na mě padlo víc, než jsem chtěla. Síla vzpomínek, návaly bolesti, přepracování, mimo jiné i problémy přítomnosti.. Neunesla jsem to. Včera (dnes?) jsem byla vzhůru dlouho do rána a přemýšlela. Založila jsem si nový facebook, starý asi mazat nebudu, je mi líto fotek a přesouvat je nechci. Začnu tam nanovo.
Přemýšlela jsem také, jak mne lolita pohltila. Nejsem si jistá, kdo je Cherri a kdo jsem já. Potřebuju si dát chvíli pauzu sama se sebou. Po pohádkovém pikniku budu na nějaký čas jenom Monika a lolitu uklidím hluboko do skříně. Od května jsem díky ní utratila více než 5.000Kč jenom za oblečení (a doplňky).. Hledala jsem ve škříni jeansy a nemohla je najít. Dvě poličky zabírají jenom lolita sukně..
Přijde mi, že mi do hlavy vlezly volánky a kraječky a řídí za mě moje tělo. A to se mi nelíbí.
Nebudu se ukrývat před lidmi (nebo to zatím neplánuji :D), stačí napsat a hned vylezu z ulity (pokud nebudu mít zrovna směnu, což je docela možné - 5 dní v kuse, pauza, dalších 5 dní, etc..).
Na blog přispívat budu a ukážu se vám v pravé kůži Moniky K.

(zatím ještě) Cherri


Krávo blbá.

2. srpna 2011 v 23:38 | Cherri |  ♥ Deníček
Celkem aktivně provozuju sebemrskačství. Proč si prostě neprohlížet historii svého profilu na fb, popř. ICQ? Proč..? Bolí od toho srdíčko.
Když je někdo pitomej a je mu v životě krásně, musí si to vždycky prostě nějak zkazit. Jakkoliv. A když už se mu to povede, je mu ještě krásněji! Zvláštní, ne? ... Ale jen do nějaké doby, než se tomu člověku rozsvítí (anebo se rozsvítí jiným) a je zle.
Sama moc dobře vím, o čem mluvím..
A ty, jestli to čteš ... A ty víš, že je to míněný na tebe ... Budu ráda, když se mi ozveš ...
Tak už to bývá.

Pro ostatní: omluva za totálně nepřínosný článek. Jen jsem si potřebovala ulevit..

Optimalizováno pro Google Chrome 17, Mozilla Firefox 10, IE 9 a rozlišení 16:9 / ©Cherri