Zamyšlení.

4. srpna 2011 v 11:43 | Cherri |  ♥ Deníček
Nějak to na mě padlo víc, než jsem chtěla. Síla vzpomínek, návaly bolesti, přepracování, mimo jiné i problémy přítomnosti.. Neunesla jsem to. Včera (dnes?) jsem byla vzhůru dlouho do rána a přemýšlela. Založila jsem si nový facebook, starý asi mazat nebudu, je mi líto fotek a přesouvat je nechci. Začnu tam nanovo.
Přemýšlela jsem také, jak mne lolita pohltila. Nejsem si jistá, kdo je Cherri a kdo jsem já. Potřebuju si dát chvíli pauzu sama se sebou. Po pohádkovém pikniku budu na nějaký čas jenom Monika a lolitu uklidím hluboko do skříně. Od května jsem díky ní utratila více než 5.000Kč jenom za oblečení (a doplňky).. Hledala jsem ve škříni jeansy a nemohla je najít. Dvě poličky zabírají jenom lolita sukně..
Přijde mi, že mi do hlavy vlezly volánky a kraječky a řídí za mě moje tělo. A to se mi nelíbí.
Nebudu se ukrývat před lidmi (nebo to zatím neplánuji :D), stačí napsat a hned vylezu z ulity (pokud nebudu mít zrovna směnu, což je docela možné - 5 dní v kuse, pauza, dalších 5 dní, etc..).
Na blog přispívat budu a ukážu se vám v pravé kůži Moniky K.

(zatím ještě) Cherri

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sandie Sandie | Web | 4. srpna 2011 v 14:18 | Reagovat

To znám :) Věř mi, pauza zabere. Jakmile začneš mít pocit, že tě něco svazuje a nepřináší radost, lepší se na to na chvíli vykašlat ;) Lolita oblečení jako každé oblečení krásu nevytváří ale podtrhává. Monika i Cherri jsou stejně krásné, i když nosí jiné věci ♥

2 Lanth Lanth | 4. srpna 2011 v 16:15 | Reagovat

Nejdůležitější je, aby jsi zůstala sama sebou :) stojíme při tobě!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Optimalizováno pro Google Chrome 17, Mozilla Firefox 10, IE 9 a rozlišení 16:9 / ©Cherri