Duben 2012

Pomalý návrat

9. dubna 2012 v 12:34 | Cherri
Pozvolna se začínám vracet do normálu. Vytáčí mě totiž mnohem víc věcí, než jen pitomí hateři. Především lidská demence celkově.
- že si někdo dovolí prodávat telefon se slovy "bez vady", přitom nefunguje (a pak se divit za zablokování účtu)
- že se někdo povyšuje nad ostatní, protože má mindráky ze svého života a tak musí šikanovat a buzerovat další
- že někdo absolutně nezvládá gramatiku a chce být žurnalistou a je absolutně přesvědčený, že ho vezmou
- že si někdo myslí, že na poště stojí balík 20Kč a že ho prodejce chce ošulit, když požaduje 60Kč
- že ještě existují lidé, kteří píšou deEbiLsHtiNnkoUu-muUucQ a nepřijde jim to trapný
- že lidem nedojde, že když si zapnou ebay, že věci zde uváděné např. jako "Nejlevnější sexy parádní dámské boty, dovážené z USA" za 2600Kč, tam najdou za 500Kč i s dopravou z Německa/EU
Prostě celkově hloupost a naivita lidského pokolení.

Seznámila jsem se s jednou slečnou, je strašně fajn a máme silné podezření, že jsme příbuzné. Jmenuje se totiž, jako moje maminka za svobodna a tak nějak se můj děda vyskytoval často v místě jejího bydliště.. A tak nějak jsme si hodně podobné.. A je to prostě moje onee-sama! Už se moc těším na naše fail cosplaye na AF ^^

Přestavěly jsme si pokoj. Bylo tu nehýbatelno. Teď je to mnohem lepší. Mám notebook pod knihovnou u okna a tahne na mě. Je to paráda. Konečně pokoj dle svých představ. Jen to chce ještě nabarvit jednu stěnu, jako zebru. To uděláme, až se vyhrabu z finančního pekla a najdu si konečně nějakou "lepší" práci. Jo, už jsem nezaměstnaná.

A už předemnou prosím nikdo nemluvte o kalbě, kalení, paření, nebo že půjdeme do Retra, když chcete jít do Hellu a řeknete mi to na poslední chvíli a já s tím jak blbec souhlasím :D.. Spala jsem 3 hodiny, pak šla na Velikočnoční epic-fail sraz, přišla domu a nebyla schopná, si ani jít lehnout, jak mi bylo blivno.

Toliko k mé dlouhé odmlce. A ještě jedna věc: nebuďte naivní.. Prosím. Bolí to.
Optimalizováno pro Google Chrome 17, Mozilla Firefox 10, IE 9 a rozlišení 16:9 / ©Cherri