Květen 2012

Vlasy

30. května 2012 v 17:08 | Cherri
Za chvilku nám začíná pololetkové a já nemám vážně na nic chuť. Spát se mi chce akorát ve škole, jíst akorát svačiny spolužákům (:DDDD) a stráášně se nudím. A když se nudím, vymýšlím a potom realizuju kraviny. Poslední kravina byl nápad, že si nechám ostříhat vlasy.
První fotka je z listopadu loňského roku (od té doby jsem vlasy nestříhala - to jako vůbec) a druhá je teď nová, ze včerejška.

První pohled do zrcadla byl šok. Silný šok. Ale začíná se mi to už líbit.. docela. Vážně se těším, až to zase doroste. Uklidňuju se, že to vlasy už vážně potřebovaly a že šly "jen o to zničené". Ehehe. Jo, vážně toho bylo tolik zničenýho..
Uvažuju o melíru. Jakože bych měla oranžové proužky ve vlasech, aby se rozbila ta jednotvárná masa. Ale nevím..

Zpět doma z Wonderlandu

9. května 2012 v 0:42 | Cherri |  ♥ Ze života
Je tomu pár hodin a vrátila jsem se domů z říše divů. Vezla jsem s sebou "malinký" kufřík. Byl tak malý, že se cestou do Brna vezl na vlastním sedadle a měl na něj vlastní rezervačku. Byl tak lehký, že jsem ho nevytahla do téměř žádných schodů. Naštěstí se vždycky (aspoň většinou, oké) našla nějaká dobrá duše, která mi od bolesti nohy (neznáte? Hodíte kufr na nárt a tahnete nahoru, parádička!) pomohla. Taky nápad, jet v cosplayi, který je až na zem.. Furt jsem si přejížděla sukni.
V Pardubicích přistoupila Lucinka, které jsem potom ve vlaku dělala cop na Hannah (Kuroshitsuji). Héj, fakt nevím, co bych všechno psala, jsem unavená, ospalá a jen se přemlouvám, že to napíšu, protože bych se do toho jindy už nedokopala :3
V Brně na hlavasu jsme chytly Aloise, který byl za Once-lera z Loraxe (omg, s tím někde chodit, to je o nohy.. naťapete se ještě víc, protože si ho všichni chtějí fotit, takže děláte úhybné manévry, abyste nezacláněli nebo nedejbože nebyli na fotce taky). Pak jsme jeli rovnou na výstaviště.

Optimalizováno pro Google Chrome 17, Mozilla Firefox 10, IE 9 a rozlišení 16:9 / ©Cherri